Mladí hasiči

Kroužek Mladých hasičů ve školním roce 2022/2023

Budeš letos chodit zas? Nebo se přidáš nově? Na kroužku se naučíme spoustu užitečných a praktických věcí – jak se chovat při požáru, živelních katastrofách, jak správně poskytnout první pomoc, topografii, uzlování, správné volání na tísňové linky, a další praktické a vědomostní...

Přihláška na školní rok 2022/2023

Rozhodl/a ses pravidelně navštěvovat dolnoradechovský kroužek Mladých hasičů? Pecka! Máme radost. Teď už stačí vyplnit přihlášku a začít si s námi užívat naplno. Přihláška k vyplnění přesně  TADY, když sem klikneš , nebo přímo na těchto stránkách ↓ . Přihlášku vyplňte, prosíme, nejpozději...

Kroužek Mladých hasičů ve školním roce 2021/2022

Budeš letos chodit zas? Nebo se přidáš nově? Na kroužku se naučíme spoustu užitečných a praktických věcí – jak se chovat při požáru, živelních katastrofách, jak správně poskytnout první pomoc, topografii, uzlování, správné volání na tísňové linky, a další praktické a vědomostní...

Přihláška na školní rok 2021/2022

Rozhodl/a ses pravidelně navštěvovat dolnoradechovský kroužek Mladých hasičů? Pecka! Máme radost. Teď už stačí vyplnit přihlášku a začít si s námi užívat naplno. Přihláška k vyplnění přesně  TADY, když sem klikneš , nebo přímo na těchto stránkách ↓ . Přihlášku vyplňte, prosíme, nejpozději...

SCHŮZKA 26.10.2020

Jelikož na dny 26. a 27. října vyhlásil ministr školství, mládeže a tělovýchovy ČR Plaga tzv. covidové prázdniny, budeme i my v kroužku respektovat výzvu neshromažďovat se a naše SETKÁNÍ SE V PONDĚLÍ 26. ŘÍJNA NEUSKUTEČNÍ. Doufáme, že se brzy...

SCHŮZKA 19.10.2020

Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu v ČR a s respektem k vydaným vládním opatřením se KROUŽEK V PONDĚLÍ 19. ŘÍJNA NEUSKUTEČNÍ. Doufáme, že se brzy všichni ve zdraví potkáme! O dalším vývoji vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

  Odkaz na oficiální Facebook Mladých hasičů DR, kde najdete spoustu užitečných informací: ZDE