Mladí hasiči

SCHŮZKA 15.6.2020

V pondělí 15. června sraz nejpozději v 16:30 u dolnoradechovské haly. S sebou pití, roušku, oblečení, VHODNÉ BOTY a kapesníky. Konec v 18:30 na hřišti u haly. Budeme venku, čeká nás konečně voda a požární útok! Těšíme se na vás! :)

SCHŮZKA 8.6.2020

V pondělí 8. června sraz nejpozději v 16:30 u tělocvičny. S sebou pití, roušku, oblečení a VHODNÉ BOTY, kapesníky. Konec v 18:30 u tělocvičny. Když to půjde, budeme chvíli venku, zbytek v tělocvičně (tam děti nemusí mít roušku). Těšíme se na vás! :)

SCHŮZKA 1.6.2020

HURÁ! Na den dětí do hasičárny! Konečně. Sejdeme se v pondělí 1. června v 16:30 u hasičárny, a pokud nám to počasí dovolí, vyrazíme ven za dobrodružstvím a hledáním překvapení.. Pevné boty na nohy a vhodné oblečení na sebe! Těšíme se na vás! :)

SCHŮZKY AŽ DO ODVOLÁNÍ NEBUDOU

Vzhledem k aktuálnímu dění se kroužek až do odvolání nekoná! Pevné zdraví a snad brzy zase v hasičárně.

SCHŮZKA 9.3.2020

V PONDĚLÍ 9. BŘEZNA SCHŮZKA MLADÝCH HASIČŮ NEPROBĚHNE! Užívejte jarní prázdniny a uvidíme se příští týden.. :)

SCHŮZKA 2.3.2020

V pondělí 2. března se sejdeme klasicky v 16:30 v hasičárně. Schůzka proběhne komplet venku. Prosíme, aby na to byly děti nachystané. Teplé oblečení a pořádné boty budou třeba! Vrátíme se asi trochu od bláta. Děkujeme a těšíme se :)