Rescue camp 2022

Jako již každoročně jsme i letos byli přizváni, a rádi jsme pomohli, s přípravami a školením pro Rescue Camp.

Jedná se o hasičsko-záchranářský tábor, který má pro děti veliký přínos. Pevně věříme, že si ho děti užívají na plno! Jsme rádi, že i my toho můžeme být součástí.

Pomáháme chystat fingované dopravní nehody, které jsou plně v naší režii. Mají velký přínos nejen pro účastníky campu, ale i pro členy jednotky, kteří si tak mohou oživit své znalosti a procvičit nutné dovednosti, aby v případě opravdové události, mohli být co nejlepší.

Kromě samotných výjezdů zajišťujeme i teoretická školení. Snažíme se je vést tak, aby děti načerpaly co nejvíce znalostí - a to i z problematiky dopravních nehod.

Doufáme, že letos byli všichni účastníci tábora, společně s vedením, spokojeni s naší prací a přidanou pomocnou rukou.

Tak snad zase za rok!